top of page

FAQ

 • Що таке DRINK&DRAW Kyiv?
  DRINK&DRAW Kyiv - це художня сесія з натурницею чи натурником, безкоштовними напоями та атмосферною музикою. Перша половина складається з швидких скетчів - на кожен ескіз дається 15 секунд, 30 секунд, 1 хвилина, 3 хвилини, 5 хвилин, 10 хвилин. Друга половина спокійніша - 20 хвилин на кожну позу моделі. Кожен учасник приносить з собою ті матеріали, з якими йому приємніше працювати. ⠀ Модель, напої та затишна студія включені.
 • Який таймінг поз?
  Захід проходить кожної неділі з 16:30 до 19:00. Таймінг: 20 поз по 15 секунд 10 поз по 30 секунд 5 поз по 1 хвилині 3 пози по 3 хвилини 2 пози по 5 хвилин 2 пози по 10 хвилин Перерва 15 хвилин 3 пози по 20 хвилин
 • Скільки коштує вхід на захід та як можна оплатити участь?
  Вартість входу - 250 грн. Оплатити участь можна перед початком сесії готівкою чи переказом на карту. У вартість входять напої на барі: пиво, сидр, вино, сік, вода.
 • Що приносити з собою?
  Кожен учасник приносить з собою ті матеріали, з якими йому приємніше працювати. Для першого разу оптимальним варіантом буде скетчбук та простий олівець.
 • Як нас знайти?
  Захід проходить за адресою Хрещатик, 25 (перший поверх) в First Conference Hall (вхід зі сторони ЦУМа) кожної неділі з 16:30 до 19:00. Місце окремої сесії може змінюватись, тому краще перевірити безпосередньо в анонсі заходу.
 • Як дізнатись жіночу чи чоловічу модель будемо малювати?
  Кожну суботу (за день до заходу) в соціальних мережах Instagram та Facebook публікується анонс сесії де вказується стать моделі. Якщо ви хочете знати завчасно, ви можете написати нам в приватні повідомлення на Instagram сторінку.
bottom of page